Предмет: Русский язык, автор: VVVHELPVVV

Шклярова упр.252

Спишите предложении, вставляя пропущенные пропущенные буквы и знаки.

Море шумит (не)умолкая. С набережной доносился (не)умолкающий ни на минуту шум. (Не)убранная комната выглядит просто ужасно. Ты (не)пойдёшь гулять (не) убрав всё на место. Мы (не) ляжем спать (не)проветрив комнату. Если спать в (не)проветренной комнате наутро проснёшься с головной болью. Мы не прекратим разговора (не)выяснив самого главного. (Не)выясненные до конца вопросы волнуют меня. (Не)отдохнув после работы мама уселась заниматься со мной английским языком. У (не)отдохнувшей мамы настроение было отвратительное.

Ответы

Автор ответа: 3у4к
15
Море шумит, \не умолкая\. С набережной доносился \не умолкающий ни на минуту\ шум. Неубранная комната выглядит просто ужасно. Ты не пойдёшь гулять , \ не убрав всё на место\. Мы не ляжем спать ,\не проветрив комнату\. Если спать в непроветренной комнате,  наутро проснёшься с головной болью. Мы не прекратим разговора, \ не выяснив самого главного. \Не выясненные до конца вопросы\ волнуют меня. \Не отдохнув после работы \,мама уселась заниматься со мной английским языком. У неотдохнувшей мамы настроение было отвратительное.
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: rtqrdm5zxq
СРОЧНО БУДЬ ЛАСКА ДАМ 50 БАЛІВ
Завдання 2. За наступним матеріалом складіть схему:
Першими у складі австрійських володінь опинилося Закарпаття. 1699 рік, воно разом зі Східною Угорщиною перейшло під австрійську владу. Заселене українцями Закарпаття поділялося на 4 адміністративні регіони – комітати (жупи), які підпорядковувалися Братиславському намісницькому управлінню Угорського королівства. Вся влада була зосереджена в руках жупанів – адміністраторів, призначуваних з місцевих великих землевласників, як правило, угорців за походженням.
Унаслідок І поділу Речі Посполитої (1772 р) до складу Австрії увійшла Галичина. На цих землях було утворено коронний край «Королівство Галичини та Лодомерії» із центром у Львові. Територія королівства була поділено на округи й дистрикти. Всі керуючі посади в королівстві, як правило, займали поляки та німці за походженням, призначені австрійською владою.
До 1849 р окремим округом Королівства Галичини та Лодомерії залишалася Буковина (центр – Чернівці). Австрія захопила ці землі в 1774 році, скориставшись слабкістю Османської імперії після її поразки в російсько-турецькій війні 1768-1774 рр. Більшість населення Північної Буковини складали українці, але провідні посади займали румуни та німці.