Предмет: Математика,
автор: darynabyrkovych
Вінні - Пух купив 4 яблучні пироги ,а П‘ятачок
- 6 сирних кексів. Вони витратили одинаково суму грошей , разом - 72 гривні. Скільки коштує один сирний кекс?
Ответы
Автор ответа:
0
72/2 = 36 - это потратил каждый;
36/6 = 6 - это сколько стоит каждый кекс
36/6 = 6 - это сколько стоит каждый кекс
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: muhammadmagamed07
Предмет: Литература,
автор: marushinaliza18
Предмет: Физика,
автор: yitomad546
Предмет: Математика,
автор: Lilion14
Предмет: История,
автор: Милена16222