Предмет: Українська мова, автор: 10Света01

ОЧЕНЬ СРОЧНО!!!! Велике есе на тему "Що таке щастя?" ДУЖЕ ТРЕБА будь-ласка

Ответы

Автор ответа: inatali
9

Кожна людина хоча б один раз у своєму житті замислювалась над тим, що для неї щастя і чи існує воно взагалі як таке. Це досить-таки непросте запитання, це одвічна тема. Ще давньогрецькі філософи намагалися пояснити це поняття, зрозуміти його сенс, вони пов'язували його зі станом урівноваженості, гармонії людської душі.

Можна з упевненістю сказати, що щастя — це насамперед особливий стан душі, який передбачає певну піднесеність настрою, радість і, звичайно ж, душевний спокій. Однак кожен із нас не повинен забувати про те, що слід вміти знаходити це щастя, намагатися побачити його в простих речах.

Неможливо визначити поняття щастя спільним станом для всіх людей в цілому. Річ у тому, що для кожного одне й те саме поняття матиме свій особливий зміст, важливий і зрозумілий лише для нього. Можливо, почуття радості, щастя викликає у когось споглядання на весняну природу, милування її неповторною красою. Це ж так чудово: спостерігати за її змінами і щоразу відкривати для себе щось нове. Приємно радіти цим змінам. Ось, приміром, пройшов легкий травневий дощик і наповнив повітря свіжістю, приємною прохолодою. І вмить яскравіше зазеленіла трава, з'явилися барвисті квіти... А може, для когось щастя становитиме спілкування з близькими людьми, зі своєю родиною. Як же важливо іноді просто побути з рідними, поговорити, висловити їм усе те необхідне, усе те, на що так часто не вистачає часу і про що потім так жалкуєш...

Можливо, хтось вбачає своє щастя у придбанні якоїсь речі, дуже йому необхідної. Воно здатне забезпечити людині радість або естетичну насолоду.

Так чи інакше, треба завжди пам'ятати про те, що щастя існує, треба тільки вміти побачити його, знайти, радіти життю в усіх його проявах, а не марно очікувати чогось, сподіваючись на якісь казкові марення.



10Света01: Огромное спасибо
8008329: Дуже дякую, допомогли
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: sebastian18
ДАЮ 100 БАЛОВ 1. Укажіть пару протилежних чисел. A) 612; Б) 6 і -6; Г) 6 і 0,6. 2. При якому з даних значень х буде правильною нерівність |x|> 3? A) x = 3; Б) x = 1; B) x = -3; Г) x = -4. 3. Скільки цілих чисел розташовано на координатній прямій між числами -16,93 і 8,74? Б) 25; A) 24; B) 26; Г) 27. 4. Укажіть правильну нерівність. A) 7,8 < −8; B) -4 -60; 5. Укажіть значення виразу -16 + 31 – 54. A) -39; B) 7; Точка B) 6 1 – 3; Б) -7; Г) 39. 6. На рисунку зображено координатну пряму, на якій по- значено точки D, E i F. Установіть відповідність між точками (1-3) та їхніми координатами (А-Д). D 1) Точка D 2) Точка Е 3) Точка F F + 0 1 E T)-5,6>-5,2. Координата точки A) -1,3 Б) - 7. Знайдіть суму чисел -5,24 i 1,8. 8. Знайдіть різницю чисел -6,4i-10. 9. Розв'яжіть рівняння 3,1 -х=-1,72. 10. Знайдіть значення виразу B) 1,76 Г) 300 Д) 2,1 31+(-5,7%)-(-12). 11. Розв'яжіть рiвняннях + 1,6|=4. 12. Знайдіть відстань від точки А (а) до точки В(2), якщо |a| = 5. Розгляньте всі можливі випадки.​
Предмет: Українська мова, автор: vadimicenko574
129. I. Прочитайте текст й визначте тему і основну думку.

II. Спишіть текст, розставляючи розділові знаки. Чи є в тексті речення з різними видами зв'язку? Доведіть власне твердження.

Я цілком сучасна людина. Але пориваючись уперед за шаленим бігом часу не хочу на все махнути рукою а розумно зберегти все довкілля всі багатства на поверхні землі і в її глибинах. Багатства матеріальні і духовні.

Перетворюючи наш в минулому хліборобський край на індустріальний я хочу щоб збереглася родючість на ших чорноземів хочу зберегти для нащадків і красу на шого поля і золотий колое і червону калину і зелені верби над ставом , хочу щоб цвіла край шляху квітка i гула над нею працьовита бджола і жайворон співав у високій блакиті. Бо без краси природи немає і краси людської. (1. Цюпа.)

II. З'ясуйте, які види простих речень представлені в даному тексті. Накресліть схему передостаннього речення.​