Предмет: Физика, автор: Сашок111187

скільки треба спалити природного газу щоб закіп'ятити 2л води при початковій температурі - 20градусів.

Ответы

Автор ответа: eSKETITik
0
Q=cmt2-t1
Q1=Lm
Q2=Q+Q1
Q3=q/Q2*100
дано: m= 2кг
t2=20
t1=100
Автор ответа: Сашок111187
0
спасибо
Автор ответа: Сашок111187
0
а отвнт какой
Автор ответа: Сашок111187
0
а отвеь какой
Автор ответа: Сашок111187
0
и ты уверен что правильно?
Автор ответа: Сашок111187
0
ау
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: tulesovamoldir1