Предмет: Математика,
автор: герасима
Скільки коштують 9 кг цукерок якщоза 4 кг таких цукерок заплатили 110 грн. ДАЮ 30 БАЛІВ!!!!!!!!
Ответы
Автор ответа:
0
110/4=27.5(1 цукерка)
27,5*9=247.5(9 цукерок)
27,5*9=247.5(9 цукерок)
Автор ответа:
0
Можна записати співвідношення:
9 4
х 110
Звідси виразимо х=9*110/4=247,50 грн
Можна іншим способом:
110 грн/4 кг=27,5 грн за 1 кг
9 кг* 27,5 грн за кг= 247,50 грн
9 4
х 110
Звідси виразимо х=9*110/4=247,50 грн
Можна іншим способом:
110 грн/4 кг=27,5 грн за 1 кг
9 кг* 27,5 грн за кг= 247,50 грн
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: abdrahmanovasa78
Предмет: Математика,
автор: goldenr489
Предмет: Химия,
автор: shugolrita
Предмет: Литература,
автор: 79041945363danil
Предмет: Математика,
автор: Аноним