Предмет: Математика, автор: герасима

Скільки коштують 9 кг цукерок якщоза 4 кг таких цукерок заплатили 110 грн. ДАЮ 30 БАЛІВ!!!!!!!!

Ответы

Автор ответа: ceregamamap0jy5r
0
110/4=27.5(1 цукерка)
27,5*9=247.5(9 цукерок)
Автор ответа: elenalev222016
0
Можна записати співвідношення:
9    4
х    110
Звідси виразимо х=9*110/4=247,50 грн
Можна іншим способом:
110 грн/4 кг=27,5 грн за 1 кг
9 кг* 27,5 грн за кг= 247,50 грн
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: 79041945363danil