Предмет: Химия,
автор: reyzen2608
Під час гідрування ацетилену об'ємом 56л (н.у) утворюється етен об'ємом 50 л (н.у), що становить _%теоретично можливого виходу
Ответы
Автор ответа:
0
С2Н2+Н2=С2Н4
V(C2H2):V(C2H4)=1:1
V(C2H4)=56л
w(С2Н4)=50*100/56=89,3%
V(C2H2):V(C2H4)=1:1
V(C2H4)=56л
w(С2Н4)=50*100/56=89,3%
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: kolosovdima92
Предмет: Литература,
автор: firsova1087
Предмет: Математика,
автор: rayanaxxxs
Предмет: Алгебра,
автор: пираткавкедах
Предмет: Математика,
автор: аленчик19122002