Предмет: Физика,
автор: esad
Допоможіть !За який час тіло пройде шлях 15 км. , маючи швидкість 10 метрів за секунду?
Ответы
Автор ответа:
0
S=15 км= 15000 м
V=10 м/с
t-?
V=S/t==>t=S/V
t=15000/10=1500 c=25 хв
V=10 м/с
t-?
V=S/t==>t=S/V
t=15000/10=1500 c=25 хв
Автор ответа:
0
Дякую:)
Автор ответа:
0
....................................
Приложения:

Автор ответа:
0
Дякую
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: dudaevpubg
Предмет: Литература,
автор: aaaaaaaa875haha
Предмет: Геометрия,
автор: vitalikamelin05
Предмет: Математика,
автор: Vankaev08
Предмет: Математика,
автор: Аноним