Предмет: Физика,
автор: liush228
Знайдіть довжину тіні що її дає будинок заввишки 12м якщо довжина тіні від стовпа висотою 2м дорівнює 3м
Ответы
Автор ответа:
0
висота 2 м -------тінь 3 м
висота 12 м ---- тінь х м
х=12*3:2=18 м.
Відповідь: 18 м.
висота 12 м ---- тінь х м
х=12*3:2=18 м.
Відповідь: 18 м.
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра,
автор: darab9686
Предмет: Английский язык,
автор: nastarabina5754
Предмет: Химия,
автор: lisskirichenko934
Предмет: Математика,
автор: Аноним