Предмет: Физика,
автор: Katrisa
Знайдіть довжину тіні що її дає будинок заввишки 12 м, якщо довжина тіні від стовпа висотою 2 м дорівнює 3 м
Ответы
Автор ответа:
0
висота 2 м -------тінь 3 м
висота 12 м ---- тінь х м
х=12*3:2=18 м.
Відповідь: 18 м.
висота 12 м ---- тінь х м
х=12*3:2=18 м.
Відповідь: 18 м.
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: layra11171
Предмет: Физика,
автор: olgasarapova301
Предмет: Русский язык,
автор: slikovaoksana951
Предмет: Математика,
автор: амакасло
Предмет: Литература,
автор: Dacha78