Предмет: Математика, автор: crat1199tok

0,5 кг цибулі, 3 кг картоплі і 1 кг огірків разом коштують 36 грн, а 2 кг цибулі і 4 кг огірків - 72 грн. якою є вартість 1 кг картоплі.

Ответы

Автор ответа: serprogo
0
1 кг = 6 руб картоплі
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: добрая51