Предмет: Математика,
автор: crat1199tok
0,5 кг цибулі, 3 кг картоплі і 1 кг огірків разом коштують 36 грн, а 2 кг цибулі і 4 кг огірків - 72 грн. якою є вартість 1 кг картоплі.
Ответы
Автор ответа:
0
1 кг = 6 руб картоплі
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: ajdanatastaeva425
Предмет: Алгебра,
автор: srekogr968
Предмет: История,
автор: vasuhnevicmaks
Предмет: Математика,
автор: mistec098
Предмет: Математика,
автор: добрая51