Предмет: Химия,
автор: Taras507
У воді масою 250 г розчинили 28 г фосфатної кислоти. Розрахувати масову частку розчиненої речовини в розчині.
Ответы
Автор ответа:
0
w(р.р)=(m(р.р)/m(р-ну))•100%
m(р-ну)=m(р.р)+m(р-ка)
m(р-ну)=250+28=278г
w(р.р)=(28/278)•100%=10%
m(р-ну)=m(р.р)+m(р-ка)
m(р-ну)=250+28=278г
w(р.р)=(28/278)•100%=10%
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык,
автор: IluvDREAMcORE
Предмет: Алгебра,
автор: talipovakbar85
Предмет: Математика,
автор: ekaterinamalceva525
Предмет: Математика,
автор: logunv