Предмет: Химия,
автор: valkos
ОБЧИСЛІТЬ МАСУ ОДНІЄЇ МОЛЕКУЛИ КИСНЮ В ГРАМАХ.
Ответы
Автор ответа:
0
Ответ: 5,316*10⁻²³ г
Объяснение:
M(O₂) = 32 г/моль
N(A) = 6,02*10²³ молекул/моль
Находим массу 1 молекулы кислорода:
m(O₂) = M(O₂)/N(A)
m(O₂) = 32 г/моль/6,02*1010²³ моль⁻¹ = 5,316*10⁻²³ г
Ответ: 5,316*10⁻²³ г
Похожие вопросы