Предмет: Физика, автор: Lisachenkodianka

Автомобіль їде зі швидкістю 72 км/год. визначте період обертання його колеса з діаметром 70 см.

Ответы

Автор ответа: yuliacannon
8
v=w*R
w-циклічна частота
w=2π/T
T=2πR/v
72км\год=20м\c
T=3*3,14*0,7(м)/20=0,33с
Похожие вопросы
Предмет: Литература, автор: dg010882zia
Предмет: Математика, автор: nuraidakubanycbekova