Предмет: Физика,
автор: masha2948
Пожалуйта помогите, очень нужно!! Двигун виконав роботу 100КДж, передавши при цьому навколишньому середовищу кількість теплоти 300КДж. Обчисліть ККД двигуна.
Ответы
Автор ответа:
0
A=100000 Дж
Q=300000 Дж
ККД=A/Q*100%=(100000/300000)*100%=0,33%
Q=300000 Дж
ККД=A/Q*100%=(100000/300000)*100%=0,33%
Похожие вопросы
Предмет: Геометрия,
автор: Аноним
Предмет: Геометрия,
автор: mamamoo14
Предмет: Физика,
автор: 19masha20
Предмет: Математика,
автор: Аноним