Предмет: Химия,
автор: Yuliya475
обчисліть об'єм амоніаку який виділяється в результаті взаємодії амоній сульфату масою 26,4 з надлишком калій гідроксиду, я кщо об'ємна частка виходу продукту становить 95% від теоретичного
Ответы
Автор ответа:
0
дано
m((NH4)2SO4) = 26.4 g
KOH
η(NH3) = 95%
--------------------------------
V(практ NH3)-?
26.4 g X
(NH4)2SO4+2KOH-->K2SO4+2NH3+H2O
132 2*22.4
M((NH4)2SO4) = 132 g/mol Vm=22.4 L/mol
X(теор NH3) = 26.4*44.8 / 132 = 8.96 L
V(практ NH3) = V(теорNH3) * η(NH3) / 100%
V(практNH3)= 8.96 * 95% / 100% = 8.512 L
ответ 8.512 л
m((NH4)2SO4) = 26.4 g
KOH
η(NH3) = 95%
--------------------------------
V(практ NH3)-?
26.4 g X
(NH4)2SO4+2KOH-->K2SO4+2NH3+H2O
132 2*22.4
M((NH4)2SO4) = 132 g/mol Vm=22.4 L/mol
X(теор NH3) = 26.4*44.8 / 132 = 8.96 L
V(практ NH3) = V(теорNH3) * η(NH3) / 100%
V(практNH3)= 8.96 * 95% / 100% = 8.512 L
ответ 8.512 л
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы,
автор: memasiki2003
Предмет: Геометрия,
автор: ktelehikaasy
Предмет: Физика,
автор: multasovadasa
Предмет: География,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: artyshenko