Предмет: Математика, автор: alexdymarchuk

Петрик купив 8 кг печива по 36 грн за кілограм. Скільки кілограмів печива по 24 грн за кілограм він зможе купити за ці самі гроші?

Ответы

Автор ответа: островафиджи
0
1) 36*8=288 грн заплатив Петрик
2) 288:24=12 кг іншого печива зможе купити Петрик
Похожие вопросы
Предмет: Музыка, автор: danilovaulia391
Предмет: Қазақ тiлi, автор: fgf60
Предмет: Биология, автор: Нита11