Предмет: Русский язык, автор: алина6861з

Сделайте шесть предложений с тире на тему животные

Ответы

Автор ответа: kovalevaluba
0
животные-это друзья человека.
домашние животные-это животные которые живут дома.
дикие животные-это те которые живут в лесу.
маленькие животные-это крохотные зверьки.
опасные животные-это животные которые могут напасть.
безобидные животные-это те животные которые не нанесут вреда.
ЭТО ПРАВИЛЬНО НЕ ВОЛНУЙСЯ Я САМА ТАКОЕ ПИСАЛА!!

Автор ответа: kats13
0
кот-принадлежит к семейству кошачих.
Лев-хищьный зверь.
гепарды-быстрые животные.
а черепахи- медленные.

не могу больше придумать (
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: vitaslipcenko9
3. «Плюс-мінус». Погодьтеся з твердженням чи заперечте його (усно).
1. Автобіографія, резюме, заява, характеристика – документи, що належать за призначенням до довідково-інформаційних документів.
2. Характеристику складають на прохання працівника або на письмовий запит іншої установи. 3. У тексті характеристики подають такі анкетні відомості: прізвище, ім’я, по батькові особи, якій видають документ, її посаду, науковий ступінь, вчене звання, рік народження, освіту, партійну належність, національність, домашню та електронну адресу, склад сім’ї.
4. Автобіографія відрізняється від резюме типом тексту і відомостями, які в ньому зазначають.
5. У резюме треба наголошувати на тому, що вас цікавить і що ви хочете отримати від цієї роботи, а не те, яку користь матиме агенція чи фірма.
6. Щоб досягти успіху, під час складання резюме наполегливо доводьте, що саме Ви є найкращою кандидатурою на вакантну посаду. 7. Нині зовнішнє оформлення резюме не має жодного значення.
8. Відеорезюме – це запорука Вашого успіху обійняти вакантну посаду.
9. У зовнішній та внутрішній заяві докладно зазначають повну домашню та електронну адреси, телефон, паспортні відомості.
10. Обов’язковим реквізитом заяви є додаток.



Допоможіть будь ласоска, це дуже терміново !!!
Предмет: Українська мова, автор: lsvtlkn
НА ПАСІЦІ
На старості літ Джеря любив довгими зимніми вечорами розказувати дочці й онукам, де він бував, що він бачив, у яких краях ходив, з якими людьми зустрічався. Діти слухали його й засинали коло його і на його руках.
На все літо Джеря перебирався в свій хуторець. Він був за пасічника й допомагав і в інших пасіках, котрі стояли поблизу.
Невеличка пасіка стояла в балці, на косогорі, в садочку, а проти неї стояла крута гора, як стіна, вся зверху покрита густим лісом, а внизу густою ліщиною.
Коло пасіки росли старі сади. Між ними подекуди стояли здорові старі дуби, ніби скелі. Балка, вкрита садками, вилась попід горою і ховалась далеко в старому липовому лісі.
Невеличка Джерина пасіка була обгороджена низьким тином. Коло тину притулився курінь. Попід вуликами вилися прочищені стежки, а серед пасіки стояв важкий низенький хрест. Під хрестом стояло корито з водою для бджіл, потрушеною стеблами соломи.
Коло пасіки росли яблуні й груші, посхилявши густе гілля в пасіку над вуликами. За пасікою зеленів маленький баштан. Довге гарбузиння вилізло на курінь і почіплялось до тину. На самому курені вгніздився здоровецький гарбуз, неначе виліз, щоб погріти своє біле черево на сонці.
Джеря сидів на пеньку коло вогню і держав на руках маленького замурзаного онучка. Коло нього сиділи дві дівчинки — внучки, а старший хлопець стояв проти діда і не зводив з нього очей. Дочка Любка принесла дідові харч з клунку і стояла під гіллям груші, схиливши голову і підперши щоку долонею. Дід розказував онукам про далекий край, про Чорне море, про лиман. Діти слухали, неначе якусь дивну казку.
А в пасіці гули в вуликах бджоли своїм глухим гуком, неначе вони були закопані десь під землею. В вічках подекуди ліниво лазило кілька бджіл. Дві-три бджоли сновигали ліниво понад хрестом, та й ті незабаром ніби падали в вічка. В пасіці пахло медом, пахло молодою травою та польовими квітами. Серед пасіки десь взялася кавуняча огудина, сплелась з бадилиною, березкою та широким листком огірків і побігла до одного вулика довгою
зеленою стежкою. Між вуликами зеленіла трава, синіли сині дзвоники, показуючи свої ясні осередочки; під тином червоніла, ніби кров’яні краплі, червона смілка, ріс жовтий кущик дроку. Косе проміння промкнулось під яблунями та важкими дубами й ніби запалило зелену траву, вулики, зелене листя на грушах, ще й облило сивого діда червонястим світом.
Вже сонце зайшло, вже ніби дрімота розлилась над густими садками, над густим лісом, а дід усе розказував, а діти все слухали, а бджоли гули, неначе гула звучними струнами кобза.
(400 сл.)                                     (За І. Нечуєм-Левицьким)

Написати переказ цього тексту в зошиті.
Орієнтовний план
I.     Де стояла Джерина пасіка.
1.   У балці, на косогорі, у садочку.
2.   Крута, вкрита лісом гора навпроти пасіки.
3.   Старі садки навколо пасіки.
II.    Якою була пасіка.
1.   Низький тин навколо пасіки.
2.   Курінь біля тину.
3.   Стежки попід вуликами.
4.   Важкий низький хрест та корито під ним.
III.  Що було поблизу пасіки.
1.   Яблуні й груші посхиляли гілля над вуликами.
2.   Маленький баштан за пасікою.
3.   Гарбуз грівся на курені.
4.   Простягнулася кавуняча огудина.
5.   Між вуликами зеленіла трава.​
Предмет: Математика, автор: dilyamamedka14
Предмет: Геометрия, автор: mila6461