Предмет: Английский язык, автор: neznaika1112222

Underline the correct form.
a- Be careful with that test tube. It will break /it breaks.
b- The egg is cracking. The baby bird will come out/ is going to come out /comes out.
c-Can you hurry up please. The film will start /is going to start /starts.
d-Carry this very carefully not it /I won't drop it Don't worry, I'm dropping
e -we’re playing /We’ll play football this afternoon. Do you want to play too?
f -This dictionary costs eso, but the red one is cheaper. 'ok, I’ll take /I'm taking/ I’m going to take the red one.'
g -Have you decided about next year yet? Yes, I'm studying /I'm going to study/ I'll study journalism. Well, that's the plan anyway.
h -Ok, bye for now. "Bye, I'll see you /I’m going to see you /I'm seeing you at the same time on Friday.

Ответы

Автор ответа: nunny
1
a- Be careful with that test tube. It will break.
b- The egg is cracking. The baby bird is going to come out.
c-Can you hurry up please. The film is going to start.
d-Carry this very carefully. I won't drop it. Don't worry.
e -we’re playing  football this afternoon. Do you want to play too?
f -This dictionary costs a peso, but the red one is cheaper. 'ok, I’ll take the red one.'
g -Have you decided about next year yet? Yes, I'm going to study journalism. Well, that's the plan anyway.
h -Ok, bye for now. "Bye, I'll see you at the same time on Friday.

Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: anitaolicsyk
Напишіть контрольний переказ тексту наукового стилю. За текстом


За правління Володимира вдалося об’єднати князівства під його керівництво. З’являються численні церковні книги, які з болгарської мови перекладають Кирило і Мефодій. Відкриваються школи, де навчали дітей іноземним мовам.

Продовжувачем політики Володимира став його син Ярослав (1019-1054), прозваний Мудрим. Він розширив кордони держави, зміцнював економічні зв’язки.

Організовує школи, при Софії працюють переписувачі й перекладачі книжок, збирається перша в Україні бібліотека. За його правління розпочалося кам’яне будівництво Софії Київської, в’їзних брам.

Ярославом був розроблений у 1015-1016 рр. перший звіт юридичних законів. Подальший розвиток давньоруського законодавства пов’язаний з Володимиром Мономахом, Всеволодом та Ізяславом. Завершилось складання законодавства у 13 ст. Основою культури Київської Русі була багатовікова самобутня культурна традиція східнослов’янських племен. Досить високого рівня досягло до Х віку і ремесло. Виготовленням виробів із заліза і кольорових металів займалися переважно майстри-професіонали. Ковальська справа вважалася заняттям почесним і навіть чаклунським. У Київській Русі склався переказ про братів-ковалів, які перемогли в битві жахливого дракона. Вони запрягли чудовисько у величезний плуг і проорали ним борозну “змійових валів” – оборонних споруд навколо Києва (довжина їх в Україні – понад 2000 км, датуються І тисячоліттям до н.е. – І тисячоліттям н.е.). У Х ст. майстерність київських ковалів і ливарників отримала визнання далеко за межами Русі.

Розвивалися гончарна справа, ткацтво, вичинка й обробка шкіри, різьблення по каменю і дереву. З льону, конопель і вовни слов’янки ткали чудові сукна і полотна, їм було знайоме складне малюнкове ткання і вишивка. Високим умінням відрізнялися майстри обробки шкір. Недаремно в усній народній творчості склалися оповіді про кожем’як – людей умілих, сильних і відважних. Усього ж дослідники нараховують у названий час в давньоруських містах від шістдесяти до ста різних ремісничих спеціальностей. Спеціалізація при цьому йшла не за матеріалом, а за готовим виробом: мечники, щитники, сідельники, ювеліри займали в містах цілі вулиці. Щоб виготувати свій виріб від початку до кінця, кожний з майстрів повинен був володіти принаймні декількома спеціальностями. Торгівля продуктами сільського господарства і ремесла, що зароджувалася, спочатку мала характер обміну як всередині общини, так і між племенами та землями. Згодом зародилися товарно-грошові відносини. Торгівля Русі здійснювалася не тільки з Візантією і країнами Сходу, але і з Північною і Західною Європою, куди руські купці (рузарії, як їх називали латинські хроніки) везли свої і східні товари. Відбувалося швидке зростання міст.​
Предмет: История, автор: Аноним
Прочитайте текст и ответьте на вопросы: «20 августа великий князь выступил из Коломны и, пройдя границы своего княжества, стал на Оке, осведомляясь о движениях неприятельских. Видя все полки свои в сборе, князь велел переправляться через Оку; в воскресенье. 1 сентября переправилось войско, в понедельник переехал сам князь, и шестого сентября достигли Дона. Тут приспела грамота от преподобного игумена, благословление от святого старца идти на татар. Часу в двенадцатом начали показываться татары: они спускались с холма на широкое поле; русские тоже сошли с холма, и сторожевые полки начали битву, какой еще никогда не бывало прежде на Руси: говорят, что кровь лилась, как вода, на пространстве десяти вёрст, лошади не могли ступать по трупам, ратники гибли под конскими копытами…».
• О каком сражении идёт речь? Назовите год этого события. Каков итог этого сражения?
• Назовите не менее трех имён участников этого сражения.