Предмет: Физика,
автор: Франц11
Помогите решить задачу, срочно!!!
в латунный калориметр массою 128 г, що містить 240 г води при t=8,4° занурено металеве тіло m=192г нагріте до 100°.У процесі теплообміну в калориметрі встановлюється кінцева t=21,5°, визначити питому теплоємність металевого тіла?
Ответы
Автор ответа:
0
Qпол=Qотд
cвmв(t-tв)+ckmk(t-tв)=сцmц(tц-t)
ck=380джкгС-табличная величина
сц=(свmв+ckmk)(t-tв)/mц(tц-t)=(4200*0.24+380*0.128)(10-8.5)/0.146*(100-10)=120дж/кгС
cвmв(t-tв)+ckmk(t-tв)=сцmц(tц-t)
ck=380джкгС-табличная величина
сц=(свmв+ckmk)(t-tв)/mц(tц-t)=(4200*0.24+380*0.128)(10-8.5)/0.146*(100-10)=120дж/кгС
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: asdfg340
Предмет: Литература,
автор: kremenitsaarina
Предмет: Физика,
автор: zusupovdanial2
Предмет: Математика,
автор: галя110