Предмет: Физика,
автор: kenzo12
СРОЧНО ПОМОЩЬ
Обчислити кількість теплоти яка виділиться при повному згоранні 25 г пороху, 0,5 т торфу, 1,5т кам'яного вугілля. Відповідь подайте з кратними одиницями
Ответы
Автор ответа:
0
q пороху= 4 МДж/кг
q торфу= 21 МДж/кг
q кам*яного вугілля= 27 МДж/кг
Q пороху= 0,025 * 4*10*6=0,1 МДж
Q торфу= 500 * 21*10*6= 10,5 ГДж
Q к.в.= 1500*27*10*6=40,5 ГДж
q торфу= 21 МДж/кг
q кам*яного вугілля= 27 МДж/кг
Q пороху= 0,025 * 4*10*6=0,1 МДж
Q торфу= 500 * 21*10*6= 10,5 ГДж
Q к.в.= 1500*27*10*6=40,5 ГДж
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: slavikgomanec762
Предмет: Алгебра,
автор: dangenmasterGym
Предмет: Математика,
автор: edik01172009
Предмет: Химия,
автор: Dialia
Предмет: Обществознание,
автор: dkdvyd