Предмет: Физика,
автор: stepura032
Яка оптична сила лінзи якщо відстань від лінзи до предмета і від лінзи до зображення однакові і дорівнюють 50 см?
Ответы
Автор ответа:
0
D=1f+1|d
D= 1|0,5+1/0,5=4 дптр
D= 1|0,5+1/0,5=4 дптр
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: elmiraumerbaeva179
Предмет: Алгебра,
автор: kristinakotik153
Предмет: Английский язык,
автор: sulgaa417
Предмет: География,
автор: sizarin
Предмет: Физика,
автор: мертвыенадежды