Предмет: Физика, автор: яqwertyuiop123

Хлопець пробіг 600м до магазину за 4 зхв. Зробивши покупку він ходою повернувся до дому за 8 хв. Обчисліть середню швидкість руху хлопця на всьому шляху, якщо відомо що у магазині він провів 8 хв

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
Дано:
S1=S2=600м
t1=4мин=240с
t2=t3=8мин=480с
Vсредняя = (S1+S2)/(t1+t2+t3)=(600+600)/(240+480+480)=1200/1200=1м/с
ответ : 1м/с


Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: Dolbiks
Предмет: Математика, автор: KcuhaMalikova