Предмет: Физика, автор: Malaya130402

Шматок льоду масою 2 кг має температуру -20 градусів. Яку кількість теплоти необхідно йому передати щоб перетворити лід у воду 20 градусів

Ответы

Автор ответа: katushaaaaaa
0
m=2кг
t1= -20°c
t2=20°c
C=2100 дж/кг•°с
Найти Q
Q=cm(t1-t2)
Q=2100•2(-20-20)=-168 000дж
Ответ: 168Кдж
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: slipencnd
Предмет: Математика, автор: Katrin265