Предмет: Физика, автор: Візантійським

Перші дві години літак рухається зі швидкістю 750 км за годину а решту шляху 650 км за годину який час затрати в літак якщо він подолав відстань 2800 км

Ответы

Автор ответа: kutsupyrNA
0
750×2=1500
2800-1500=1300
1300:650=2
2+2=4 год
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: katyaN13
Предмет: Қазақ тiлi, автор: aknurkaztaeva56