Предмет: Физика, автор: dianulkakachur

Чому дорівнює шлях, пройдений кінцем хвилинної стрілки будильника за 20 хв, якщо її довжина 2,4 см?
пж оч наадаааа

Ответы

Автор ответа: Аноним
0
l=πrn/180
n=120 градусiв 
r=2,4cм

l=πn120/180

l=3.141692*2.4*2/3=5.02 cm
Похожие вопросы
Предмет: Алгебра, автор: varakuzmina818