Предмет: Физика, автор: Аноним

з гелікоптера, що піднімається вгору з швидкістю 5м/с, на висоті 450 м випадає предмет. Визначити час падіння предмета на землю

Ответы

Автор ответа: Ivaivan
0
Дано:
v=5м/с
Тоді,
450:5=90
90:2=45
Відповідь: t=4.5
Похожие вопросы
Предмет: Информатика, автор: glebbu665