Предмет: Физика,
автор: ira04012005
Розвяжіть задачу.Турист 1 год. рухався зі швидкістю
5 км/год,а потім ще годину зі швидкістю 15 км/год.
Обчисліть середню швидкість!
Ответы
Автор ответа:
0
v(ср.)=(v1+v2)/2
v1=5км/год
v2=15км/год
v=(5+15)/2=10км/год
v1=5км/год
v2=15км/год
v=(5+15)/2=10км/год
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: polinafnaffnaf
Предмет: Биология,
автор: sdasdssasdasdsd
Предмет: Математика,
автор: blanschet
Предмет: Физика,
автор: Snen