Предмет: Физика,
автор: Аноним
Тіло масою 400 г рухається прямолінійно під дією сили 0.6 Н . Яку початкову швидкість мало тіло, якщо переміщення за 5 с дорівнює 31,25 м?
Ответы
Автор ответа:
0
m=0.4 кг F=0.6 H t=5 c s=31.25 м vo=?
===
a=F/m=0.6/0.4=1.5 м/с²
s=vo*t+a*t²/2
vo=(s-a*t²/2)/t=(31.25-1.5*25/2)/5=2.5 м/с
================================
===
a=F/m=0.6/0.4=1.5 м/с²
s=vo*t+a*t²/2
vo=(s-a*t²/2)/t=(31.25-1.5*25/2)/5=2.5 м/с
================================
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: modosonik
Предмет: Английский язык,
автор: Jennxmyy
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Литература,
автор: Ksu1231