Предмет: Физика, автор: vlad4451888

якої довжини треба взяти дріт перерізом 0.2 мм*2 щоб замкнувши ним елемент з ЕРС 9.7 В і внутрішнім опором 1 Ом, отримати в колі 1А

Ответы

Автор ответа: kohan1750
0
Е=I*(R+r)
R=8,7Ом
R=pl/s => l=
Автор ответа: kohan1750
0
l=R*s/p=8,7*0,002/8900=1,96*10^-6
Похожие вопросы
Предмет: Математика, автор: АруАрай