Предмет: Химия,
автор: Murchikkkkkk
Газ, що утворився при згорянні сірки, пропустили крізь розчин, що містив калій гідроксид масою 5,6г. Обчисліть масу та кількість речовини середньої солі.
Ответы
Автор ответа:
0
S + O2 = SO2 - газ, який виділився.
SO2 + 2KOH = K2SO3 + H2O
Над КОН ставимо 5.6, а під ним 56*2=112 ( молекулярна маса помножена на два, так як стоїть коефіцієнт 2 ). Над середньою сіллю ставимо х, а під нею 158 ( мол. маса ).
Складемо пропорцію:
5.6/112 = х/158;
х = (5.6*158)/112 = 7.9 (г)
SO2 + 2KOH = K2SO3 + H2O
Над КОН ставимо 5.6, а під ним 56*2=112 ( молекулярна маса помножена на два, так як стоїть коефіцієнт 2 ). Над середньою сіллю ставимо х, а під нею 158 ( мол. маса ).
Складемо пропорцію:
5.6/112 = х/158;
х = (5.6*158)/112 = 7.9 (г)
Похожие вопросы
Предмет: Физика,
автор: helloitissonya
Предмет: Математика,
автор: sofyiv74
Предмет: Математика,
автор: glasssforuu
Предмет: Математика,
автор: veronikafadeev1
Предмет: Биология,
автор: Санёк1999Волгоград