Предмет: Физика,
автор: splintersel01
автомобіль маса якого 2т рухається по колу зі швидкістю 54км год. знайдіть модуль зміни імпульсу автомобіля за час проходження однієї чверті кола.
Ответы
Автор ответа:
0
дано m=2000 кг Vo=54 км/ч=15 м/с t=T/4
за четверть периода угол поворота составит 90 градусов
P=√Po²+Po²=Po√2=mVo√2=2000*15*√2=42400 кг*м/с
за четверть периода угол поворота составит 90 градусов
P=√Po²+Po²=Po√2=mVo√2=2000*15*√2=42400 кг*м/с
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: starfismihail
Предмет: Алгебра,
автор: iriskinkot7
Предмет: Алгебра,
автор: finamenalnyjluntik
Предмет: География,
автор: Zenyaibragimov
Предмет: Математика,
автор: arinanowgirl