Предмет: Українська література, автор: christina030720

Характеристика Націєвського з твору "Мартин Боруля"

Ответы

Автор ответа: подоконник1
1
Мартин Боруля – головний герой однойменної трагікомедії Івана Карпенка-Карого, заможний хлібороб, який домагається втрачених дворянських прав. Характер Мартина Борулі: не є скнарою і не знущається з бідніших за себе, має безглузде бажання будь-якою ціною стати дворянином і не бачить перепон на його досягненні. Його комізм полягає у несумісних із його мужицьким вихованням та освітою дворянськими звичаями та способом ведення життя. Він прагне захистити свою гідність і оберегти дітей від тяжкої селянської праці. Ставлення до інших: зневажає Красовського, наївно довіряє повіреному Тренделєву, любить свою сім’ю і прагне для неї кращої ,дворянської, долі, але не зважає на бажання родичів, якщо вони стають на заваді його меті. Ставлення інших до Мартина: Тренделєв його дурить, родичі та друзі його не розуміють і хочуть, щоб він знову став звичайним чоловіком без бажання бути дворянином. Ставлення автора до Мартина: за прототип Мартина було взято батька автора. Цим Іван Карпенко-Карий показує своє ставлення до прагнень батька, а саме комізм ситуації, використовує іронію та сатиру. Моє ставлення до Мартина Борулі: цього героя можна зрозуміти, бо він лише хоче безхмарного майбутнього для своєї сім’ї. та бажання мусять поєднуватися з можливостями їх втілення чого не хоче робити Мартин. Це неправильно, ось чому головний герой виглядає комічно. На відміну від Пузиря («Хазяїн»), Калитки («Сто тисяч») Мартин Боруля не труситься за кожну копійку, не знущається з бідних.
Похожие вопросы
Предмет: Українська мова, автор: Poliwxx
Допоможіть будь ласка, потрібно визначити тему твору та головну думку. Текст ^Помста^.
ПОМСТА
Якось пастух образив одного чоловіка, а той затаїв на нього злість i заповзявся помститися. Він знав, що кривдник пасе тварин у віддаленій місцині, де майже ніхто не ходить, і вирішив скористатися цим. Чоловік надумав вирити глибоку яму, щоб пастух упав у неї, і пізно вночі крадькома почав її копати.
Коли раз у раз викидав із ями землю, у роз'ятреній уяві поставали картини помсти: можливо, його кривдник потрапить у пастку i щось зламає собі або навіть помре в ній, не змігши видряпатися нагору, а може, у яму впаде його корова, вівця або принаймні коза. Копав він довго й завзято, і мрії про помсту тішили його, тимчасом як яма ставала дедалі глибшою.
Почало світати і копач опам'ятався, здивувавшись i злякавшись водночас: яма виявилася настільки глибокою, що й сам він уже був не в змозі вилізти з неї.
Тож перш ніж навіть подумки рити яму іншому, згадай: для того щоб викопати її, тобі самому доведеться в неї потрапити, бо першим у ній опиняється той, хто її копає
Предмет: Математика, автор: Najers4get
Даю все свои баллы РЕШИТЕ ПЛЗ

Непериодические десятичные дроби.

тест

1. Преобразуйте обыкновенную дробь 711 в бесконечную периодическую десятичную дробь.

• 0,(63)

• 0,(6)

• 0,(636)

• 0,(6363)

2. Запишите период бесконечной периодической дроби 0,530197530197…

• 0,(530197)

• 0,(5)

• 0,(53)

• 0,(5301)

3. Если в записи десятичной дроби одна цифра или группа цифр начинают повторяться бесконечно много раз, такую дробь называют..

• периодической дробью

• непрерывной дробью

• длинной дробью

• нескончаемой дробью

4. Какие из приведённых обыкновенных дробей нельзя представить в виде конечной десятичной дроби?

1. 4/5

2. 1/3

3. 13/400

4. 17/21

5. 18/150

6. 1/9

5. Какие из приведённых обыкновенных дробей можно представить в виде конечной десятичной дроби?

1. 16

2. 38

3. 27

4. 716

5. 564

6. 711

6. Повторяющуюся цифру или несколько цифр называют ... дроби.

7. Сопоставьте, какие из данных обыкновенных дробей можно преобразовать в конечные десятичные дроби, а какие - в бесконечные периодические десятичные дроби:

• можно преобразовать в конечную десятичную дробь

• можно преобразовать в бесконечную периодическую десятичную дробь

• можно преобразовать в конечную десятичную дробь

• можно преобразовать в бесконечную периодическую десятичную дробь

8.Напишите обыкновенную дробь -1/96 в виде десятичной периодической дроби.

9.Напишите обыкновенную дробь 5/14 в виде десятичной периодической дроби.

10. Напишите смешанное число 17/9 в виде десятичной периодической дроби.