Предмет: Химия,
автор: antoniys470
Об'ємна частка метану в природньому газі становить 95%. Обчисліть число молекул цієї речовини в природньому газі об'ємом 12л.
Ответы
Автор ответа:
0
V(CH4)=12*95/100=11,4л
n(CH4)=11,4/22,4=0,51моль
N(CH4)=6,02*10²³*0,51=3,06*10²³молекул
n(CH4)=11,4/22,4=0,51моль
N(CH4)=6,02*10²³*0,51=3,06*10²³молекул
Автор ответа:
0
Спасибо
Похожие вопросы
Предмет: Химия,
автор: zavodovayulya
Предмет: Математика,
автор: kadyrkulovaalina
Предмет: Химия,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: Nkushnerova
Предмет: Литература,
автор: 040402ar33at