Предмет: Русский язык, автор: tasha1978rus

СРОЧНО 70 БАЛОВ!!!!!!!!! Укажите предложение с пунктуационной ошибкой: 1)Пассажир, оглянувшись, остановился. 2)Под деревьями лежало скошенное сено, пестрея своими поблекшими цветами и испуская притворный запах. 3)Две недели бушевала метель, завывая в печных трубах, грохоча крышами и устилая на сотни верст вокруг снежную пустыню.4) Будем работать, не покладая рук.
В каком предложении выделенное определение обособляется: 1)ПРОДРОГШИЙ ДО КОСТЕЙ я мечтал только о теплом ночлеге. 2)ИСПАРИВШАЯСЯ ИЗ МИРОВОГО ОКЕАНА вода совершает в природе полный круговорот. 3)Быстро приближался РАЗНОСИМЫЙ ВЕТРОМ пожар. 4)Мне интересно работать с людьми УВЛЕКАЮЩИМИСЯ.
В каком ряду во всех словах пропущена чередующаяся гласная корня: 1)расст...ваться, к...никулы, м...рковь. 2)сл...жение, возр...ст, г...реть. 3)объед...нить, раст.нуть, зам..чательный. 4)б.нан, ап..льсин, л.мон.
В каком примере НЕ со словом пишется слитно: 1)задача (не) трудная, а легкая. 2) находится(не) далеко. 3) ничуть (не) обижен. 3) (не) быстрей самолёта

Ответы

Автор ответа: dinasoft
1
Укажите предложение с пунктуационной ошибкой:
4) Будем работать, не покладая рук.

В каком предложении выделенное определение обособляется:
1) ПРОДРОГШИЙ ДО КОСТЕЙ, я мечтал только о теплом ночлеге.
 
В каком ряду во всех словах пропущена чередующаяся гласная корня: 
2) сложение, возраст, гореть

В каком примере НЕ со словом пишется слитно:
2) находится недалеко
Похожие вопросы
Предмет: История, автор: Mymuy45
1.Поміркуйте, про що йдеться в тексті.

2.Чому питання віри було винесено на перше місце?

«Релігія грецька старожитна, та і така, з якою стародавня Русь приєдналася до Корони Польської, аби залишалася при своїх прерогативах і при вільнім відправленні набоженства, аж куди мова руського народу сягає, в усіх містах, містечках, селах, як у Короні Польській, так і у Великому князівстві Литовському, також на сеймах, у військах, трибуналах, не лише в церквах, але в публічних процесах, візитуванні хворих, на священних зібраннях, при похованні вмерлих і в усьому взагалі і то так, як набоженства свого вільно та публічно заживає римська віра.
3.Досліджуємо історичне джерело

Гадяцький договір (Гадяцькі пакти) українсько-польська мирна угода, підписана 16 вересня 1658 р. після довгих переговорів на козацькій раді неподалік м. Гадяч (нині — районний центр Полтавщини) між гетьманом Іваном Виговським та урядом польського короля Яна II Казимира Вази. Річ Посполита повинна була перетворитися на державу трьох народів: до Корони Польської і Великого князівства Литовського мало приєднатися Велике князівство Руське.

4.Прочитайте одне з положень Галицької угоди.

5.Яким визначалося майбутнє Гетьманщини відповідно до нього?

6.Чим ці умови відрізнялися від положень Люблінської унії?