Предмет: Физика, автор: astupidstudent

Ыдыстағы күріш ботқасының массасы 1000г ботқаның қалыңдығы 7см ал ыдыстың диаметрі 20 см. Ботқаның тығыздығы қандай?

варианттар
455
0,1355
0,00455
155

Өтінем көмектесіңіздерші

Ответы

Автор ответа: ded66
0
Дано:
D = 20 см
h = 7 см
m = 1000  г
___________
ρ - ?

Площадь:
S = π*D²/4 ≈ 3,14*20² / 4 ≈ 314 см²

Объем:
V = S*h = 314*7 ≈ 2200 см³

Плотность
ρ = m/V  = 1000/2200 ≈ 0,455 г/см³      или    455 кг/м³

Ответ: 455 кг/м³




Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Аноним
Предмет: География, автор: nutkapiputka
Предмет: Қазақ тiлi, автор: anglees5779
Предмет: Химия, автор: Ellllllllllllllllka