Предмет: Русский язык, автор: ssmolin2006

Запиши глаголы 2-го лица единственного и множественного числа. Как неопределенная форма глаголов может помочь при записи личных окончаний?
Хлопать
Переставить
Мелькать
Затеять
Помнить

Ответы

Автор ответа: Тамара04
4
Хлопаешь-хлопаете
Переставишь-переставите
Мелькаешь-мелькаете
Затеяшь-затеяте
Помнишь-помните
Автор ответа: мамаумница2
3


1. Хлопотаете- хлопотаешь, переставляете- переставляешь, мелькаете-мелькаешь, затеяте- затеяшь, помните-помнишь.
Ты ставишь слово в неопределенную форму например помнить, ты видишь что у тебя суфикс и значит это второе спряжение, если все остальные суфиксф то это 1 спряжение
Похожие вопросы
Предмет: Право, автор: vishenka9768
Задача №1
Казенне підприємство 1 січня уклало державний контракт з Міноборони України про поставку боєприпасів до військової зброї очікуваний строк експлуатації яких складає 6 місяців. Контракт мав бути виконаний до червня відповідного року. В березні директор казенного підприємства звернувся до органу уповноваженого управляти його майном з проханням дати дозвіл на відвантаження такої ж продукції іншому державному підприємству. Орган уповноважений управляти державним майном відмовив у наданні дозволу, мотивуючи свою відповідь тим, що такі боєприпаси відносяться до основних фондів казенного підприємства, яким останнє не має права розпоряджатися. Чи правомірна відмова органу, уповноваженого управляти майном казенного підприємства?
Відповідь обгрунтувати відповідно до законодавства.
Задача №2

Підприємство „КРЕДИТ” обрало своїм видом діяльності надання колекторських послуг із забезпечення повернення кредитів недобросовісними боржниками.

З метою легалізації свого статусу, підприємтсов „КРЕДИТ” звернулося до Національного банку України для видачі ліцензії на право заняття відповідним видом діяльності.

Національний банк України відмовив у видачі ліцензії на тій підставі, що такий вид діяльності не передбачений законом і заявник подав неправдиві відомості про свого керівника.
З урахуванням яких критеріїв визначаються види господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню в Україні?
З яких підстав суб’єктові господарювання може бути відмовлено у видачі ліцензії?
Чи може бути створено суб’єкта господарювання, який обрав своїм видом діяльності такий, що не передбачено законом?
Дайте правовий аналіз дій Національного банку України і вирішіть дану ситуацію.