аналіз вірша красо первісна
Ответы
Вона надзвичайно гнучка і поєднує конкретні, зримі прикмети світу і особисте враження, яке цей світ виробляє на автора. Варто прочитати перший неспішне чотиривірш, і ясна картина починається бабиного літа, багато разів усіма баченого і очікуваного, постає перед очима читача.Коротка первісна осінь, але час це - дивне, тобто дивовижне і прекрасне. Варто «кришталевий» день, інакше кажучи, незвичайної чистоти і ясності, і як би прозорі кристали накрив і захистив його. Від чого? Про це буде сказано в кінці твору. І вечора вражають красою - променистістю (все пронизане світлом невгасаючого вечірнього сонця, яке ввечері не хоче йти з небосхилу, а затримується на ньому і розцвічує усіма барвами заходу його блакить). Про це необхідно писати, роблячи аналіз вірша Тютчева «Є в осені первісної…».
ДРУГЕ ЧОТИРИВІРШУ полях порожньо, немає людей, які їх обробляли, поспішаючи працювали серпами, до яких прикладається епітет «бадьорий», зрізуючи пшеницю, швидко збираючи урожай. Залишився тільки неозорий від краю до краю простір, відпочиваючі борозни і тонке павутиння, яка поблискує на рослинах і за народними прикметами означає теплу тривалу осінь і холодну зиму.А ще народ примітив, що початок осені завжди пов`язане з відльотом птахів, тому в небі теж порожньо (у Тютчева повітря порожніє). Вірш написаний в найперші дні осені, яку народ тонко поділяв по сезонах: початок, золота осінь, пізня осінь, предзимье, первозімье. Це все можна відобразити, роблячи аналіз вірша Тютчева «Є в осені первісної…».
ОСТАННЄ ЧОТИРИВІРШПовітря спорожнів, як уже було сказано, і птиці замовкли. Все занурюється в глибоку тишу і спокій, готуючись до зимового відпочинку. Але ще далеко до предзімья, яке почнеться разом з осінніми бурями, приблизно з кінця жовтня. А поки небо блакитно - це слово означає його неймовірно ніжну безтурботну синяву.