Предмет: Физика,
автор: Mashenka1722
Автомобіль рухається по дорозі радіусом 100м. Яке доцентрових прискорення має автомобіль, якщо його швидкість 54км/гол
Ответы
Автор ответа:
0
V=15 м/с
a=V^2/R=15^2/100=2,25 м/с^2
a=V^2/R=15^2/100=2,25 м/с^2
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: alanovalyudmila
Предмет: Физика,
автор: littlepancake34
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: aldanazarovanurai
Предмет: Алгебра,
автор: danilavoroncov68
Предмет: Алгебра,
автор: wsaltuaf