Предмет: Физика,
автор: UKR12
ПОМОГИТЕ!!!!
Джерело постійного струму з ЕРС 5,6 В увімкнено в коло, де
Ом, Ом, Ом. Амперметр показує 0,96 А.
Визначте внутрішній опір джерела. Опором амперметра та з’єднувальних
проводів знехтувати.
Ответы
Автор ответа:
6
По закону Ома I = U/R
Откуда R =U/I
Rвн = 5.6/0.96 = 5.83 Ом
Откуда R =U/I
Rвн = 5.6/0.96 = 5.83 Ом
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: 617283948371
Предмет: Русский язык,
автор: dianazhanibekova94
Предмет: Математика,
автор: Mila383838
Предмет: Химия,
автор: Rusteze95
Предмет: Алгебра,
автор: gorinanadegda