Предмет: Физика,
автор: CourtneyDarkbl1
Два тіла почали одночасно рухатися в одному напрямі: одне рівномірно з швидкістю 54 км/год, а друге з прискоренням 0,6 м/с². Через скільки часу друге тіло наздожене перше?
Ответы
Автор ответа:
0
s=vt
s=(at^2)/2
vt=(at^2)/2
15t=0.3t (15 м/c=54 км за час)
0.3t^2-15t=0
t=0 не удовлетворяет
0=0.3t-15
t=15/0.3=50 секунд
s=(at^2)/2
vt=(at^2)/2
15t=0.3t (15 м/c=54 км за час)
0.3t^2-15t=0
t=0 не удовлетворяет
0=0.3t-15
t=15/0.3=50 секунд
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: nastay22nastena
Предмет: Английский язык,
автор: onzagaybady08
Предмет: Математика,
автор: baksiksiamskij
Предмет: История,
автор: любовь126
Предмет: Математика,
автор: Aunshass