Предмет: Физика,
автор: angelinacuk
За який час (у секундах) автомобіль що рухається зі швидкістю 54 км/год проїде відстань 300 м ????
Ответы
Автор ответа:
0
54 км в час = 15 м в секунду
300/15= 20секунд
300/15= 20секунд
Похожие вопросы
Предмет: Математика,
автор: Аноним
Предмет: Математика,
автор: stepanovaoksana4
Предмет: Қазақ тiлi,
автор: abenmobil66
Предмет: Математика,
автор: adel2003ismagilov
Предмет: Математика,
автор: sapunovakira