Предмет: Химия,
автор: viktys23
Найти массу осадка полученного при сливании 95 г 10% - ного раствора хлорида магния с 90 г 10% - ного раствора гидроксида натрия
Ответы
Автор ответа:
0
Знаходимо масу розчину хлорида магнію( чистого)
m=95*10/100=9.5
Знаходимо масу натрію гідроксиду(чистого)
m=90*10/100=9
MgCl2+NaOH=Mg(OH)2+NaCl
Знаходимо кількість речовини кожного розчину
MgCl2=9.5/95=0.1
NaOH=9/40=0.2
Розрахунки ведемо за магнієм хлоридом
9.5:95=х:58
х=5.8 маса магній гідроксид
m=95*10/100=9.5
Знаходимо масу натрію гідроксиду(чистого)
m=90*10/100=9
MgCl2+NaOH=Mg(OH)2+NaCl
Знаходимо кількість речовини кожного розчину
MgCl2=9.5/95=0.1
NaOH=9/40=0.2
Розрахунки ведемо за магнієм хлоридом
9.5:95=х:58
х=5.8 маса магній гідроксид
Похожие вопросы
Предмет: Английский язык,
автор: 0kateshulhina0
Предмет: Русский язык,
автор: Аноним
Предмет: Алгебра,
автор: nigora1316
Предмет: Биология,
автор: ДианаА536
Предмет: Биология,
автор: ДианаА536