Предмет: Химия,
автор: Артем2222
Вкажіть масу натрій оксиду кількістю речовини 1.5 моль
Ответы
Автор ответа:
0
n = m/M
m = n*M
m (Na2O) = 1,5 моль * 62 г/моль = 93 г
m = n*M
m (Na2O) = 1,5 моль * 62 г/моль = 93 г
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: vanyha2010
Предмет: Русский язык,
автор: daria140220
Предмет: Русский язык,
автор: zaziratazikova
Предмет: Биология,
автор: Елена631
Предмет: Алгебра,
автор: likalike14