Предмет: Физика,
автор: M1zz
V = 11,2 км/с (перевести в м/с, см/ч)
V = 16,5 км/с (перевести в м/с, см/ч)
Ответы
Автор ответа:
0
11,2 км/с = 11 200 м/с = 1 120 000 см/с = 4 032 000 000 см/ч = 40 320 км/ч
16,5 км/с = 16 500 м/с = 1 650 000 см/с = 5 940 000 000 см/ч = 59 400 км/ч
16,5 км/с = 16 500 м/с = 1 650 000 см/с = 5 940 000 000 см/ч = 59 400 км/ч
Похожие вопросы
Предмет: География,
автор: MOLOTTV110807
Предмет: Українська література,
автор: skakunyma
Предмет: Алгебра,
автор: terka20009
Предмет: Биология,
автор: Маринэ111111
Предмет: География,
автор: loscot777