Предмет: Русский язык, автор: ravan71

Эссе на тему "Самым невежственным оказывается тот, кто считает что знает все"

Ответы

Автор ответа: idriskubahanov
0
Встречаются на жизненном пути такие люди, которые думают, что понимают всё. У них на каждый вопрос найдётся ответ. Самое интересное, что ответ не всегда правильный. Такие люди, даже не зная ответа, что то придумывают, домысливают. И часто их советы приносят вред людям. Потому что не каждый человек понимает, что ему просто навязали неправильное мнение, дали неправильный совет.
  Начинаешь говорить о музыке с музыкантом, а посторонний человек-"всезнайка" тоже старается влезть в разговор, хоть и никогда не занимался музыкой. По лечению человека у них много советов, которые ,как правило, не подходят. Спорить с такими людьми бесполезно, даже если вы кандидат наук. Таких людей не переспоришь, у них своя правда. 
     Они считают себя самыми умными, самыми эрудированными в любой области. Они часто перебивают собеседника, доказывая свою правоту. Могут сорваться на крик, лишь бы доказать, что они асы в той или иной области. Самым печальным оказывается то факт, что своими советами они наносят вред. Нужно запомнить, что каждый человек индивидуален и у каждого способности. Зато у людей-"всезнаек", что ни спроси: про космос, про лечение, про животных, про планету земля, про воспитание детей, они всегда найдут ответ.
   Вот и получается, что невежественным оказывается тот, кто считает, что всё знает.

idriskubahanov: Отметь как лучший
Похожие вопросы
Предмет: Биология, автор: bvita3909
1. Середовище снування - усе те, що оточуе жив орга с па них. Якого середовища снування нема? А) Наземно-по тряного Б) Водного B) Грунтового 1) Космічного 2. Виберіть три відповідь з 5. Кожне середовище підходить для існування лише тих організмів, які пристосован до нього. Як переваги мають организми, що пристосован до життя в наземно-повітряному середовиш? А) завжди достатньо вологи Б) Завжди достатньо повітря В) Достатньо светла Г) Завжди достатньо тепла Д) Завжди доста 3. ДЕЯКІ МОРСЬКi ссавці (моржі, тюлен), в яких ковш перетворені в ласти, здатн добре в достатньо швидко плавати в воді, але незграбно повільно пересуваються на суходол. Про що свiдчить цей факт? A) Температура водного середовж по тряного середовна Б) у воді ці тварини в дшукують здобич, а на суходол онвають В) Особливості будови та органiзму, що е доцільними в межах одного середовища, недоречнi в пшому середовищі 4. Виберіть три відповіді з семи. Які особливості будови тіла дозволяють жигн рибам у водному середовищі? А) Обтична форма тіла Б) Здатність спілкуватися звуками B) Теплокровність 1) Покрив з луски, вкрито слизом Д) Наявнiсть довгост ж) Добре розвинений зір 3) Органи дихання - забра 5. Для чого водяні ссавці (китн, дельфіни, кашалоти, косатки) та молюски періодично пiдiймаються до поверхнı води? А) Для одержання сонячного світла Б) Для живлення планктоном В) щоб дихати забрамн Г) щоб набрати повiтря в легені 6. Виберіть три відповіді з шестн. Люди мрiяли освогти водне середовище. Які технiчнi вно пiдгледіли вдного середовища поставили собі на службу? А) Гідравличний костюм з гуми - це аналог жирового прошарку під шкірою тюленя Б) Ласти для плавання - це аналог шкіряних перетинок між пальцями качки або жаби В) Акваланг (балон зi стиснутим повітрям) - це аналог забер у риби г) Стики скафандра завтовшки понад 1 см - це аналог покривів з луски у риби Д) Для рухiв кiнцiвки скафандра зроблен «суглобами» - це аналог плавців риби форма човна або корабля - це аналог обтічної форми тіла риби Ж) Принцип реактивного руху літака або ракети - це аналог руху медузи або кальмара 7. Чому воді рослини зростають лише на мілководдi до глибини 200 м, а рослинни на суходолі зустрічають навiть у горах на висотт в кілька кілометрів? А) У водному середовишi менше повітря, ніж на суходол Б) у водному середовищі менше святла, нiж на суходолі В) У водному середовищі температури нижчi нiж на суходол Г) У водному середови і більший тиск, н ж у по тр 8. До водних рослин належать (оберiть декілька варіантів відповідн) А) тюльпан Б) латаття B) por13 Г) пролісок 9. Чому для зимівлі деякі тварини (ящірки, зми, виноградний слимак дощ черв'яки) обирають грунтове середовище? А) У грунт с жа, якої бракує зимою на поверхні Б) у грунтı взимку більше повітря, ніж у поверхні або водi В) У грунті взимку погано поширюються звуки Г) Температура в грунті більш стала, ніж у повітрі або вод​
Предмет: Математика, автор: abasovdeniel