Предмет: Українська література, автор: Factl9052

характеристика образів героїв роману «Хіба ревуть воли, як ясла повні?»
+де про цю характеристику сказано в твори)

Ответы

Автор ответа: Наталя8888
14
Чіпка: "з дитинства виродок і байстрюк"; "ніс у серці гірке почуття ненависті на долю, що поділила людей на хазяїна й робітника"; не вірить у справедливість, бо "немає правди між людьми"; борець за правду і справедливість, який перетворюється на розбійника та пропащу силу; вірний у дружбі; сміливий, безбоязний бунтар; терплячий; вольовий; наполегливий.


Грицько Чупруненко: бідний сирота; доброзичливий; працьовитий; благородний; недалекоглядний; пристосуванець; заздрісник; лицемір; егоїст; байдужий до долі інших; корисливий; відсторонений від громадських справ.


Галя: "польова царівна", щира, добра, вразлива, справедлива, жаліслива.


Христя: бідна сирота, загартована у дитинстві тяжкими випробуваннями; жаліслива; має практичний розум, уміння розрадити, підказати та застерегти від непоправних помилок.


Максим Ґудзь: нащадок козаків; буйний; охочий до чарки і до бійки; єдина пристрасть - збагачення; люблячий батько.


Мотря: бідна трудівниця; чесна, справедлива; любляча та ніжна матір.


Явдоха: злодійка-багачка, дитя соціального дна; не має нічого святого; зневажає простих трудівників; для неї найголовніші нажива та прибуток; ніжна та любляча матір.


Лушня, Матня, Пацюк: "пропаща сила", ледарі, злодії, любили чарку, нехтували народною мораллю.


Пани Польські: "людські п'явки", жорстокі, егоїстичні, амбітні, вважають себе "вищими" за всіх інших, безжальні, несправедливі.
Похожие вопросы
Предмет: Русский язык, автор: alisaaz427
Задание 2. Выполните тестовые задания. 1. Определите местоимение, которое пишется через дефис: А) встретиться (кое) с кем; В) спросить (кое) у кого; С) принести (кое) что; Д) выполнить (кое) для кого; Е) (кое) с чем 2. Определите местоимение с приставкой не: А) спросить н...кого; в) н...кого не видел С) н... что не попалось навстречу; Д) н... чего не ответил; Е) н...кому не позвонил 3. Возвратное местоимение в словосочетании: А) за несколько минут; В) знать себе цен С) с какой-либо целью; Д) доволен мной; Е) помочь чем-нибудь 4. Укажите ряд местоимений, пишущихся через дефис: А) (не) (для) кого, (ни)что, (кое В) (ни)(с)кем, (ни)(от)кого, (ни)(у)чьего; С) (кое)кем, чего(то), кто(нибудь); Д) (ни)кто, (н Е) (кое)(над)чем, (не)кого,(ни)чей 5. Определите вариант, в котором местоимение пишется с ни раздельно: А) (ни)кто н В) (ни)что не мешает; С) не было (ни) у кого; Д) (ни) чем не интересуется; Е) не хочу (н 6. Определите вариант, в котором местоимение пишется через дефис: А) сказал кто(т В) купил (кое) у кого; С) пришёл (кое) к кому; Д) встретился (кое) с кем; Е) приготовил 7. Определите местоимение с приставкой не: А) Не стыдно молчать, коли н... чего ска В) Ни с кем не бранюсь, н... кого не боюсь. С) Не ищи ночью там, где днём н... чего не с Д) Худо тому, кто добра н... ..кому не делает. Е) Станешь лежать на печи, так не будет н.​
Предмет: Математика, автор: irasemsk2007
Предмет: Другие предметы, автор: Аноним