Предмет: Физика, автор: stepanyktanya2

Провідник по якому проходить струм 5А розташований в однорідному магнітному магнітному полі з індукцією 0.1 Тл перпендикулярно до магнітних ліній .Яка довжина провідника,якщо магнітне поле діє на нього з силою 0.2 Н?

Ответы

Автор ответа: ded66
0
Дано:
I = 5 A
B = 0,1 Тл
α = 90°
F = 0,2 Н
__________
L - ?

Сила Ампера:
F = B*I*L*sin α
L = F / (B*I*sin 90°) = 0,2 / (0,1*5*1) = 0,4 м  или   40 см



Похожие вопросы
Предмет: Английский язык, автор: yuracraft
Предмет: Алгебра, автор: Неуловимыйтип
Предмет: Литература, автор: mihailova4