Предмет: Химия,
автор: Аноним
обчисліть масову частку розчиненої речовини, якщо для приготування розчину взяли 5г солі та 195г води
Ответы
Автор ответа:
0
m(в-ва)= 5 (г)
m(р-ра)=5+195 =200 (г)
W = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 5/200*100% = 2.5%
m(р-ра)=5+195 =200 (г)
W = m(в-ва) / m(р-ра) *100% = 5/200*100% = 2.5%
Похожие вопросы
Предмет: Литература,
автор: donskovai028
Предмет: География,
автор: nikiiiiiiiiiiiiiii
Предмет: Химия,
автор: Fionont91
Предмет: Физика,
автор: kitkat4
Предмет: Литература,
автор: yurina2004