Предмет: Беларуская мова,
автор: ALLEKSAA
Працяг апавядання пра цикауны листок
Ответы
Автор ответа:
0
дано m=100 кг Δt=20C с=380 Дж/кг*С
ΔU=-Q=-c*m*Δt=-380*100*20=-760000 Дж
ΔU=-Q=-c*m*Δt=-380*100*20=-760000 Дж
Похожие вопросы
Предмет: Биология,
автор: liza146666
Предмет: Химия,
автор: Killaura123456
Предмет: Геометрия,
автор: sofiabaukina986
Предмет: Математика,
автор: Аноним