Предмет: Химия, автор: CaptainSparrowVIP

Визначте вміст Карбону в антрациті (за масою), якщо в результаті згорання 3г антрациту утворилось 5,3 л карбон (IV) оксиду (н.у.).

Ответы

Автор ответа: mrvladimir2
0
m(антрациту) = 3 г
V(CO2) = 5,3 л
Знайти:
m(C)-?

n(CO2) = V/Vm = 5,3 л/22,4 л/моль = 0,2366 моль
С+О2 = СО2
З РХР бачимо, що n(C)=n(CO2) = 0,2366 моль
М(С)=12 г/моль
m(C) = 0,2366 моль*12 г/моль = 2,84 г
Відповідь: 2,84 г
Автор ответа: CaptainSparrowVIP
0
спасибо огромное!
Похожие вопросы
Предмет: Другие предметы, автор: Victor1a64